تدریس در آموزش تک

تسویه حساب در آموزش تک

شما در پنل حساب کاربری خودتان میتوانید کل درآمد کسب شده خودتان را مشاهده کنید، در صورتی که درآمد شما بالای 50 هزار تومان باشد در هر زمان میتوانید درخواست تسویه حساب خودتان را ارسال کنید.

70 درصد

محتوای غیررایگان تولید کنید

آموزش تک این امکان رو برای شما فراهم آورده تا بتوانید آموزش های غیر رایگان تولید کنید و به کسب درآمد برسید ، آموزش تک 70 درصد از فروش آموزش ها را به مدرس اعطا خواهد کرد و در صورتی که آموزش مدرس در وبسایت دیگری هم منتشر شده باشد 50 درصد از فروش آن برای مدرس در نظر گرفته خواهد شد.

رایگان

محتوای رایگان تولید کنید

آموزش تک برای محتوای رایگان شما هیچ هزینه ای دریافت نمیکند پس آموزش های رایگان تولید کنید و به برندینگ و افزایش اعتبار نام خود بیافزایید تا کاربران و دانشجویان بیشتری با شما آشنا شوند و در آینده نیز کاربران بیشتری را به خود جذب کنید.

یکی از مزیت های بارز تدریس در آموزش تک این است که بخشی از درآمد حاصل از دوره های آموزشی صرف بهبود و سئوی هرچه بهتر خود دوره های آموزشی میگردد که بر همین اساس پلتفرم آموزش تک برای سئوی سایت و محتوای آن با برجسته ترین تیم سئو در ایران یعنی تیم مدیروب و جناب مهران منصوری فر همکاری مستقیم دارد و در نتیجه سعی و تلاشمان این است که بیشترین میزان بازدید و فروش برای دوره های آموزشی شما را رقم بزنیم.

درخواست تبدیل شدن به مدرس در آموزش تک

لطفا اطلاعات شامل تخصص و زمینه ای که میخواهید در آن تدریس کنید همراه با لینک نمونه ویدیو خودتان را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید

نکته: میتوانید ویدیو خودتان را در یکی از سرویس های آپلود فایل، آپلود کرده و لینک آن را در فرم زیر وارد کنید.

    تا 60 درصد تخفیف ویژه برای همه دوره های آموزشی
    روز
    ساعت
    دقیقه
    ثانیه