ما را بیابید

نشانی
خیابان ۱۲۳
نیویورک، نیویورک ۱۰۰۰۱

ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
پنجشنبه و جمعه: ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر

وب

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت اینترنت بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان اقدام به تاسیس سایت فروشگاه اینترنتی نموده اند. در این مقاله قصد داریم به مسائلی که موجب شده است طراحی سایت اینترنتی این گونه رونق پیدا کند بپردازیم. با ما همراه باشید.(توصیه می شود دوره آموزشی طراحی سایت و پکیج آموزش طراحی سایت  را مشاهده کنید)

دلایل تاسیس سایت فروشگاه اینترنتی

بسیاری از شرکت ها و حتی افرادی که در هر زمینه شغلی به صورت حرفه ای به کار خود مشغول هستند دارای سایت اینترنتی برا عرضه و فروش محصولات خود می باشند. مهم ترین دلایل داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی به شرح زیر است:

• طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موجب کاهش هزینه های فروش می شود.
• با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی می توان محصولات را بهتر و بیشتر در معرض عرضه و خرید قرار داد
• با داشتن یک سایت مبنی بر فروشگاه اینترنتی دلال های از ماجرا حذف می شوند و ارتباط مستقیم میان خریدار و فروشنده برقرار می شود
• توسعه فروش محصولات به جایی فراتر از یک شهر و یا کشور
• کاهش هزینه های تبلیغات به صورت چشمگیر

هر روزه تعداد کسانی که از اینترنت درآمدزایی می کنند و این بستر فضای مناسبی برای کسب درآمد آن ها شده است افزایش می یابد. امروزه بسیاری از برند های برتر محصولات خود را تنها با یک سایت فروشگاه اینترنتی عرضه می کنند. به طور مثال سایت آمازون و یا سایت دیجی کالا دو نمونه خارجی و ایرانی از سایت فروشگاه اینترنتی می باشند که امروزه خود تبدیل به یک برند شده اند. شما با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی می توانید از رقبای هم حرفه ای خود به خوبی پیشی بگیرید و همین امر موجب افزایش درآمد شما در زمینه شغلی خودتان خواهد شد.

آموزش پیشنهادی برای شما : آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی

توسعه فروش محصولات به سراسر کشور

سایت فروشگاه اینترنتی

عرضه محصولات سایت فروشگاهی به تمام نقاط کشور

در سال های گذشته یک شرکت برای آن که بتواند محصولات خود را به دیگر نقاط و فراتر از مرزها ارسال کند مجبور می شد که در شهرهای دیگر اقدام به تاسیس نمایندگی کند تا بتواند محصولات خود را به سراسر کشور عرضه کند و به فروش برساند. اما امروزه تنها با داشتن یک سایت فروشگاه اینترنتی یک شرکت می تواند محصولات خود را در تمام نقاط کشور با وجود رابطه ی مستقیم با خریدار به فروش برساند.

روش های پرداخت وجه برای کالای خریداری شده نیز بسته به طراحی یک سایت فروشگاهی و مدیریت آن می تواند متفاوت باشد. روش های پرداخت وجه برای سایت فروشگاه اینترنتی به صورت زیر می باشند:

پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانک های مربوط
پرداخت در هنگام تحویل
واریز کردن وجه پرداختی به یک حساب مشخص

در سایت های بین المللی نیز درگاه های پرداختی بین المللی وجود دارند. که با توجه به پنل مدیریت قابلیت فعال سازی دارند.

نکته ی دیگری که در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بسیار قابل توجه می باشد این است که مدیر سایت می تواند محصولات را ویرایش کند و یا موجودی آن ها را تغییر دهد. همچنین در یک سایت فروشگاه اینترنتی می توان محصولات را در دسته بندی های مختلف دسته بندی کرد که این امر جست و جو و خرید مشتری را آسان می کند.

مقالات و اخبار در سایت فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از امکاناتی که می تواند یک وب سایت فروشگاه اینترنتی را بسیار قابل توجه کند این است که می توان یک بخش از سایت را به مقالات و اخبار مرتبط قرار داد. به عنوان نمونه تصور کنید شما قصد راه اندازی یک سایت فروشگاه اینترنتی تلفن همراه دارید شما می توانید برای جلب مخاطب بیشتر مقالات مرتبط به تلفن های هوشمند و موضوع تکنولوژی را هم در سایت خود قرار دهید که این موضوع موجب می شود علاوه بر جنبه ی فروشگاهی آمار بازدید و به طبع خرید سایت شما بالا رود.

رونق و پیشرفت در کسب و کار

خرید آسان و بدون دغدغه با سایت فروشگاهی

یکی از اصول اینکه رونق و پیشرفت در کسب و کار و حرفه ی خود این می باشد که از ابزار های کاربردی و به روز استفاده کنیم. امروزه شاهد آن هستیم که پلتفرم های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند که با پیشرفت تکنولوژی می توانیم دریابیم این پلتفرم ها بستری مناسب برای رونق دادن به کسب و کار هستند.

آموزش پیشنهادی برای شما : آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

جهان امروز عصر ارتباطات و اینترنت می باشد. اگر بتوانیم از این زمینه برای رونق دادن به کسب و کار خود استفاده کنیم قطعا می توانیم مسیر موفقیت برای پیشرفت در حرفه ی خود را خیلی بهتر طی کنیم. امروزه مشاهده می کنیم افراد جامعه وقت بسیار زیادی را صرف تلفن های هوشمند و رایانه های خود می کنند و کمتر کسی را می بینیم که از تلفن های هوشمند و یا رایانه های شخصی استفاده نداشته باشد. بنابراین یکی از بستر ها و ابزار های مهم برای آن که در شغل خود پیشرفت کنیم بستر اینترنت و دنیای اینترنت می باشد.

یکی از راه های پیشرفت در حرفه ی خود تهیه یک سایت فروشگاه اینترنتی می باشد. شما می توانید با صرف هزینه ای مناسب در دوره های آموزش و یادگیری راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت کنید و موجب شوید تا خود سایت تان را راه اندازی کنید و محصولات خود را در آن جا در معرض دید عموم قرار دهید. به طبع آمار فروش و جامعه ی آماری مشتریان شما نیز بیشتر خواهد شد.

بیایید فرض کنی؛

شما یک فروشگاه تلفن همراه در شهر خودتان دارید لازم است ذکر کنیم تنها افراد شهر شما از فروشگاه شما خرید می کنند و این امر موجب می شود شما در سطح کشور شناخته نشده باقی بمانید. حال فرض کنیم شما برای فروشگاه تان یک سایت فروشگاه اینترنتی تهیه نموده اید.

شما می توانید از یک فرد طراح بخواهید با صرف هزینه ای تقریبا زیاد برای شما یک سایت فروشگاه اینترنتی تهیه کند و یا این که خود با آموزش و یادگیری و شرکت در دوره های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی سایت خود را انجام دهید.

در این صورت:

• می توانید محصولات خود را بسیار بهتر و با کیفیت های بصری و جلوه های ویژه در سایت فروشگاه اینترنتی خود معرفی کنید تا برای مخاطبین جذاب و گیرا باشد.

• می توانید محصولات خود را به سراسر کشور عرضه کنید که این امر موجب می شود کسب و کار شما رونق بسیاری پیدا کند و جمعیت آماری مشتریان شما افزایش یابد.

• می توانید تبلیغات خود را در همان اپلیکیشن انجام دهید. یعنی چگونه؟ پاسخ روشن است شاید سالیانه شما هزینه ی گزافی برای تبلیغات خود از طریق پوستر و یا بروشور صرف کنید که این امر به ضرر شماست اما اگر یک سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشید می توانید به راحتی تبلیغات خود را در آن سایت فعال کنید و تنها با یک نوتیفیکیشن موجب شوید تا مشتریان و کاربران شما محصولات جدید شما را مشاهده کنند. همچنین شما می توانید با مشارکت هم صنفان و همکاران خود در حوزه ای که فعالیت می کنید از آن ها بخواهید با شما تبادل لینک انجام دهند و در سایت خود تبلیغات شما را نیز فعال کنند و شما هم همین طور که این مسئله به نفع طرفین تمام می شود. بنابراین از هزینه ی تبلیغات شما کاسته می شود.

• می توانید با مشتریان و کاربران خود در ارتباط باشید و در جهت کسب رضایت آن ها بکوشید که این امر نیز در نهایت موجب رونق در کسب و کار شما می شود.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چه تاثیری در کسب و کار ما دارد؟

بزرگترین برند های برتر فروشگاه های اینترنتی سایت هستند

با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما می توانید از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید. در دنیای تجارت مهم ترین اصل رقابت می باشد. تصور کنید اگر شما با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی کسب و کار خود را رونق دهید به این واسطه می توانید از دیگر کسانی که در حرفه ی شما فعالیت می کنند اما به این سیستم مجهز نیستند پیشی بگیرید. چراکه جهان امروز جهان اینترنت و اسمارت فون ها و رایانه های شخصی است و چه بهتر که شما کسب و کارتان را به این جهان نیز توسعه دهید.

با خرید طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی شما می توانید به صورت مداوم و پی در پی با مشتریان خود در ارتباط باشید و محصولات جدیدتان را به آنان معرفی کنید. با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی دیگر لازم نیست شما هزینه ای برای تبلیغات کاغذی و کاتالوگ صرف کنید و همان سایت شما می توانید بهترین راه تبلیغ کسب و کار شما نیز باشد. مطابق با همان ضرب المثل معروف آنچه چشم ها می بینند تاثیرپذیری اش بیشتر می باشد.

تصور کنید شما یک سایت فروشگاه اینترنتی با برند و تصویر مختص به خودتان دارید اینگونه بسیار بهتر می توانید به روز باشید و مشتری های بیشتری برای کسب و کارتان جذب کنید. تنها با یک نوتیفیکیشن می توانید مشتریان خود را از محصولات جدیدتان آگاه کنید و علاوه بر تبلیغ فروش خود را نیز بالا ببرید.

با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی شما می توانید با مشتریان یک ارتباط دوطرفه داشته باشید و در جهت کسب رضایت مشتریان خود بکوشید.

طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی چه مزیت هایی دارد؟

با طراحی سایت اختصاصی خودتان می توانید همیشه سرویس های خود را در اختیار کاربران قرار دهید. یک وب سایت فروشگاه اینترنتی می تواند همیشه در دسترس باشد و همین امر موجب می شود شما در تمام ساعات شبانه روز به مشتریان خود خدمت رسانی کنید. علاوه بر آن شما می توانید نسخه ی تحت فون سایت خود را نیز به راحتی طراحی کنید و این امر موجب می شود سایت شما بیشتر و بهتر توسعه پیدا کند.
طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی به عنوان ابزاری برای تبلیغ

با افزایش شمار کسانی که از اسمارت فون ها و رایانه های شخصی استفاده می کنند دیگر لازم نیست برای تبلیغات خود هزینه های گزاف پرداخت کنید و کسب و کار خود را گسترش و توسعه دهید بلکه می توانید از یک راه بسیار آسان تر و کم هزینه تر کسب و کار خود را تبلیغ کنید. با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی می توانید تنها با یک نوتیفیکیشن حرفه ی خود و محصولات تان را تبلیغ کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از سایت فروشگاه خود علاوه بر تبلیغ کسب و کار خود به کسب درآمد و درآمدزایی نیز اقدام کنید.

شاید تصور شما این باشد که اگر بخواهید برای طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی اقدام کنید مجبور می شوید هزینه ی گزافی را بابت این مسئله پرداخت کنید اما این یک تصور اشتباه می باشد. چرا که شما می توانید با در کلاس ها و یا دوره های آموزشی سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس شرکت کنید که نیاز به دانش خاص برنامه نویسی نیز ندارد و تنها با خرید یک هاست و یک دامنه سایت فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی راه اندازی کنید.

با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشتریان بسیار بیشتری خواهید داشت

افزایش درآمد و رونق کسب و کار با سایت فروشگاهی

شما با خرید اپلیکیشن فروشگاهی مشتریان بسیار بیشتری را جذب خواهید کرد. تصور کنید در شهر خودتان شما یک فروشگاه دارید و بسیاری از مردم آن شهر از شما خرید می کنند اما با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی می توانید محصولات خود را به سراسر کشور عرضه کنید و این یعنی جذب مشتری بیشتر و بیشتر.

شاید تصور کنید می توانید این کار را با یک اپلیکیشن نیز انجام دهید اما باید به شما بگوییم بزرگترین سایت های فروشگاهی جهان ابتدا کار خود را با طراحی سایت فروشگاهی شروع کردند و سپس نسخه ی تحت فون آن را نیز به عموم عرضه کردند. چرا که بسیاری از ما مایل هستیم عملیات خرید را با یک وب سایت انجام دهیم. همچنین ممکن است یک اپ در یک برهه ی زمانی از دسترس خارج شود و یا به روز نشود اما وب سایت همیشه در دسترس می باشد.

موضوع مورد بحث دیگر این است که شما با طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی می توانید تعداد بیشتری از محصولات خود را به نمایش بگذارید یعنی در واقع می توانید تمام محصولات خود را در دسته بندی های منظم در معرض نمایش قرار دهید و این گونه نیز جذب مشتریان شما بسیار بیشتر خواهد شد.

همچنین شما می توانید با چندی از شرکت ها و یا کسانی که در صنف خودتان مشغول هستند مشارکت کنید و تبادل لینک فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهید که می تواند کمک شایانی برای رونق کسب و کارتان باشد.

در نهایت می توانیم بگوییم اگر مایل هستید کسب و کارتان رونق بیشتری پیدا کند و بتوانید محصولات خود را به سراسر کشور عرضه کنید راه اندازی و ایجاد یک سایت فروشگاه اینترنتی توسط خودتان راه حلی بسیار مناسب می باشد

آموزش تک
نویسندهآموزش تک

دیدگاهتان را بنویسید