طراحی و گرافیک

بهترین دوره آموزشی موشن گرافی | بررسی مواردی که باید در یک دوره آموزش داده شود

موشن گرافیک، هنری با بازار کار قوی

موشن گرافیک و یا همان گرافیک متحرک، هنری است که در آن با استفاده از تصاویر متحرک به همراه صدا، قرار است موضوعی و پیام خاصی به مخاطب منتقل شود. از این موشن‌ها، برای کلیپ‌های تبلیغاتی، پیام‌های کوتاه و … استفاده می‌شود و دلیل آن نیز کم بودن زمان موشن‌های ساخته شده است. موشن گرافیک جز هنرهایی است که به صورت چشمگیری مورد توجه قرار گرفته و دلیل آن نیز عدم استفاده از افراد و تجهیزات زیاد برای ساخت کلیپ‌های کوتاه است. در ادامه این مطلب، نکات مهم بهترین دوره آموزشی موشن گرافی را بیان می‌کنیم.

بهترین دوره آموزشی موشن گرافی در آموزش تک

آشنایی با بهترین دوره آموزشی موشن گرافیک

در یک دوره آموزشی موشن گرافیک، سعی می‌شود تا تمامی نکات و قسمت‌های مختلف از جمله موشن‌های تبلیغاتی، موشن گرافیک لوگو، گرافیک متحرک موبایل، ساخت ویدئوهای تبلیغاتی و … آموزش داده شود. البته دقت داشته باشید که در بسیاری از مجموعه‌ها و یا وب‌سایت‌های آموزشی، یکی از موضوعاتی که بیشتر به آن پرداخته می‌شود استفاده از نرم افزارهای مختلف است. اما لازم به ذکر است که برای این هنر، تنها استفاده از دو نرم افزار کافی است و در کنار آن بهتر است به موضوعاتی مانند یک سناریو خوب توجه شود.

در بهترین دوره آموزشی موشن گرافی شما می‌توانید نحوه کار کردن با قسمت‌های مختلف نرم افزار مورد نیاز برای ساخت گرافیک متحرک را یاد بگیرید و با استفاده از آن‌ها، موشن‌های خلاقانه‌ای را خلق البته لازم به ذکر است که در این هنر تنها محدود به یک حوزه تبلیغاتی نمی‎شوید و با یک دوره جامع، می‌توانید بخش‌های دیگر مانند آموزشی، سرگرمی، بازی و یا حتی مذهبی نیز فعالیت داشته باشید.

آشنایی با ویژگی‌های بهترین دوره آموزشی موشن گرافی در آموزش تک

نکات مهم برای انتخاب بهترین دوره آموزشی موشن گرافیک

برای این که بتوانید بهترین دوره آموزشی موشن گرافی را انتخاب کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید و با توجه به آن‌ها، دوره‌های یک مجموعه را انتخاب کنید. در ادامه این نکات مهم را بیان می‌کنیم.

به استاد دوره دقت داشته باشید

هر یک از اساتید، در هر زمینه آموزشی، از روش خاصی برای تدریس استفاده می‌کنند. این روش باید بتواند به خوبی در حوزه مورد نظر ( که در این جا موشن گرافیک است ) اطلاعات را منتقل کند و دانشجویان نیز باید بتوانند به خوبی با روش استاد مورد نظر ارتباط برقرار کنند. همچنین استاد دوره باید دانش کافی در زمینه موشن گرافیک داشته باشد تا بتواند به خوبی تمامی مطالب را آموزش دهد و از پس چالش‌های کلاسی که می‌تواند برای شاگردان آموزنده نیز باشد، بربیاید.

مدت زمان دوره آموزشی

برای دوره‌های آموزشی مدت زمان خاصی وجود ندارد اما باید دقت داشته باشید که کم و یا زیاد بودن آن می‌تواند مضراتی داشته باشد. به طور مثال در صورتی که مدت زمان یک دوره آموزشی کمتر از حد معقول باشد، مطمئنا نمی‌توان در آن تمامی مطالب را آموزش دید و یا به عبارتی دیگر بخش‌هایی از تدریس حذف شده‌اند.

کار در حوزه طراحی موشن گرافی

امکان کار بعد از اتمام دوره

یکی از مهم‌ترین نکات که می‌تواند یک دوره را به بهترین دوره آموزشی موشن گرافی تبدیل کند، پروژه محور بودن آن است. به طور کلی می‌توان آموزش‌ها را به دو بخش سواد بصری به صورت تئوری و سواد عملی برای انجام پروژه‌های مختلف تقسیم‌بندی کرد. دانشجویان باید بتوانند با شرکت در یک دوره و استفاده از اطلاعاتی که در آن به دست آورده‌اند، پروژه‌های عملی را هم اجرا کنند. به همین دلیل، پروژه محور بودن یک دوره اهمیت بسیار بالایی دارد.

مزایای دوره آموزشی موشن گرافیک در آموزش تک

اگر قصد یادگیری موشن گرافیک را دارید، با مراجعه به وی‌سایت آموزش تک می‌توانید به بهترین دوره آموزش موشن گرافیک دسترسی داشته باشید و پس از شرکت در آن، به راحتی وارد بازار کار شوید. این دوره شامل ۷۹ جلسه است و طی آن شما می‌توانید با تمامی نکات مهم و بخش‌های نرم افزارهای موشن گرافیک آشنا شوید.

دوره آموزشی موشن گرافیک آموزش تک، از دو بخش کلی شامل سواد بصری و یادگیری برنامه‌های موشن گرافیک و در سه فصل تشکیل شده است. در فصل اول به سواد بصری پرداخته می‌شود و هنرجویان با مبانی هنر، مبانی رنگ و رنگ‌شناسی و نکات مهم برای آگهی‌های تبلیغاتی آشنا می‎‌شوند. فصل دوم و سوم در مورد آموزش نرم افزارهای ایلوستریتور ( تصویر سازی ) و افترافکت ( انیمیت و موشن گرافیک ) است. در این دو فصل، شرکت کنندگان با تمامی بخش‌های مختلف این نرم افزارها و روش استفاده از آن‌ها برای ساخت موشن‌های خلاقانه آشنا می‎شوند.

آشنایی با مزایای دوره آموزش موشن گرافی آموزش تک

دوره آموزش موشن گرافیک آموزش تک، کاملا پروژه محور است و توسط بهترین اساتید این زمینه آماده شده است. با شرکت در این دوره می‌توانید به راحتی تمامی مبانی ساخت موشن‌های متحرک را آموزش ببینید و پس از آن نیز وارد بازار کار بسیار خوب گرافیک متحرک شوید. همچنین لازم به ذکر است که در این دوره نکات مهم در مورد روش‌های درآمدزایی موشن گرافیک به شما آموزش داده می‎شود. در این بخش به شرکت کنندگان نکاتی در مورد چگونگی قرارداد نویسی، افزایش درآمد و مسائل مربوط به آن گفته می‎شود که می‌تواند از آن‌ها برای کسب درآمد دلاری و تومان استفاده کنید.

با دوره‌های آموزش تک، موشن گرافیک را قورت بدهید

در این مطلب از وب‌سایت آموزش تک، نکات مهم در مورد بهترین دوره آموزشی موشن گرافی را بیان کردیم. امروزه دوره‌های بسیار زیادی در وب فارسی وجود دارد اما اکثر آن‌ها ضعف‌هایی دارند. به طور مثال تنها در مورد روش‌های تئوری صحبت می‌کنند و یا فقط نرم افزار موشن گرافیک را معرفی می‌کنند. به همین دلیل مجموعه آموزش تک بستری را برای علاقه‌مندان به آموزش موشن گرافیک فراهم کرده تا بتوانند با استفاده از آن، به بهترین دوره آموزشی موشن گرافی دسترسی داشته باشند و شرکت در آن، علاوه بر یادگیری تخصصی موشن گرافیک، روش‌های اصولی کسب درآمد در این زمینه را نیز بیاموزند و از آن‌ها برای افزایش درآمد خود استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا