انیمیشن و سه بعدیطراحی و گرافیک

چطور اولین پروژه فریلنسری رو بگیرم؟

چطور اولین پروژه فریلنسری رو بگیرم؟

بهترین روش برای گرفتن اولین پروژه فریلنسری یکی است که شروع کار خودتان را با اعتماد به نفس و استراتژی های مناسب طراحی کنید. در ادامه تعدادی ایده و راهنمایی برای شما می‌آورم:

۱٫ بلند پروازی نکن:

برای گرفتن اولین پروژه فریلنسری، ممکن است نیاز باشد قیمت خدمات خود را کمی پایین‌تر از رقبا تنظیم کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا توجه پروژه دهندگان را جلب کنید.البته درنظر داشته باشید که این قیمت همیشگیتان نباید باشد ، با رشد و پیشرفت هم قیمت های شما بالا تر خواهند رفت.

۲٫ پروفایل قوی:

پروفایل شما باید حرفه‌ای و جذاب باشد. به تجارب قبلی خود در زمینه مورد نظر اشاره کنید و نمونه کارهای خود را به اشتراک بگذارید. همچنین، بخش مهارت‌ها و تخصص‌های خود را به طور کامل و دقیق پر کنید.اگر نیاز دارید تولید محتوا رو در زمینه تخصیصتون انجام بدید که تخصص تون رو عمیق تر هم به مخاطبتون نشان دهید

۳٫ پروژه‌های آزمایشی:

برای نشان دادن توانایی‌ها و تجربه‌های خود، می‌توانید پروژه‌های آزمایشی را به عنوان نمونه کارها در پروفایلتان به اشتراک بگذارید. این پروژه‌ها می‌توانند مشابه پروژه‌های واقعی باشند و پتانسیل دارند که کمک بزرگی به شما در گرفتن پروژه اول کمک کنند.

۴٫ بازخورد و نظرات:

همواره تلاش کنید از مشتریان قبلی بازخورد دریافت کنید و آن‌ها را در پروفایل خود به نمایش بگذارید.بازخوردها میتوانند تصویری ، صوتی ، یا حتی متن باشند  بازخوردهای مثبت به شما در گرفتن پروژه ها کمک می‌کند. باعث اعتماد سازی میشود.

۵٫ بازاریابی خودتان را انجام دهید:

به صفحات کار و گروه های  مرتبط با حوزه خدمات فریلنسری تخصصیتون مراجعه کرده و از خدمات خودتان خبر دهید. می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی نیز استفاده کنید تا خدمات خود را به دسترس بیشتری برسانید.بیشتر دیده شوید.

۶٫ شبکه سازی:

با حضور در جمع‌های مختلف مرتبط با حوزه کاری خود،گروه های کاری مربوط به تخصص خودتان یا تعامل بیشتر با همکاران در شبکه های اجتماعی نه تنها می‌توانید آشنایی با افراد مؤثر در صنعت را داشته باشید، بلکه فرصت های کسب درآمد بیشتر نیز خواهید داشت.

۷٫ صبور باشید:

گاهی اوقات گرفتن پروژه اول ممکن است زمان‌بر باشد. مهم است که صبور باشید و تلاش خود را ادامه دهید. گر صبر کنی زغوره حلوا سازی.

امیدوارم این موارد به شما در گرفتن پروژه اولتان کمک کند. 😊💪

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا